.

Greshare Игри Глувчето, 4 Бои Позадинско Осветлување Оптички Игра Глувци Ergономски USB Жичен со 7200 DPI и 6 Копчиња 4 Снимање За Компјутер/Победа/Mac/Linux/Andriod/iOS.

Greshare Игри Глувчето, 4 Бои Позадинско Осветлување Оптички Игра Глувци Ergономски USB Жичен со 7200 DPI и 6 Копчиња 4 Снимање За

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

УСБ жичен нем механички оптички Глушец, Изработен од висококвалитетен пвц мат материјал Користете популарно моделирање на цртани филмови со перки од ајкула со 4 бои со позадинско осветлување, одличен стисок, лесен и издржлив, ergономски дизајн. Вклучување НА ДПИ Во Лет : 4 Прилагодлив Прекинувач ЗА ДПИ : 7200, 4800, 2400, 1200 слободно контролирајте ја сопствената брзина. Специјален беззвучен дизајн за десното и левото копче, Погоден За библиотеки, конференциски сали, кафулиња и други прилики. Овој глушец користи ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН УСБ-кабел со магнетски прстен за да ги подобри перформансите на преносот на податоци, приклучокот и играта,Оптичкиот мотор,да се движи постабилно и попрецизно,без одложување,без прескокнување на рамката.

Особините