.

Лексмарк 220в Комплет За Одржување, 200000 Принос

Лексмарк 220в Комплет За Одржување, 200000 Принос

DEN 1288.00

Стока
Достапно е за нарачката

Тоа ги уверува клиентите дека добиваат квалитетни оем делови кои се дизајнирани и поддржани од наградувана глобална технолошка компанија ОЕМ Моно Ласерски Делови. Тежина на пакетот : 1,01 фунти. Земја На Потекло : Кина.

Особините