.

Мајкрософт Површина Про 7-12.3 Екран На Допир-10-Ти Генерал Интел Основни i5-8GB Меморија-128GB SSD-Платинум

Мајкрософт Површина Про 7-12.3 Екран На Допир-10-Ти Генерал Интел Основни i5-8GB Меморија-128GB SSD-Платинум

DEN 12048.00

Стока
Достапно е за нарачката

Лаптоп од следната генерација, најдобар во класата со разноврсност на студио и таблет, за да можете да пишувате, допирате, цртате, пишувате, работите и да играте поприродно Побрзо Од Surface Pro 6, со 10-Ти Gen Intel Основен Процесор-редефинирање на она што е можно во тенок и лесен компјутер. Безжичен : Безжичен 6 : 802.11 секира компатибилен. Bluetooth безжична 5. Повеќе начини за поврзување, и СО USB-C и СО USB-порти за поврзување со дисплеи, приклучни станици и многу повеќе, како и полнење со додатоци. Извонреден дизајн кој нема да ве оптоварува — Ултра-тенок и Лесен Површински Про 7 започнува од само 1,70 фунти. Целодневно траење на батеријата до 10,5 часа, плус можност за побрзо преминување од празно во целосно-околу 80% за нешто повеќе од еден час. Бесплатна Надградба На Виндоус 11 кога е достапна (видете подолу).

Особините