.

Соароул Вкрстен Ранец За Прашка-Водоотпорна Торба За Прашка-Дневна Торба За Гради-Торба За Рамо На Градите За Пешачење

Соароул Вкрстен Ранец За Прашка-Водоотпорна Торба За Прашка-Дневна Торба За Гради-Торба За Рамо На Градите За Пешачење

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Задржи Се Во Ред Големина : 11,7 х 4 х 17,9 инчи /30 х 10 х 45 см Торбата За Прашка ви овозможува да складирате i Pad mini, i Phone 7 Плус, лента за напојување итн., со неколку одделни мали прегради внатре, може ефикасно да ги задржи вашите мали предмети како шминка, ткиво, клучеви и така натаму. Страничниот мрежен џеб е висина од 8,4 инчи, може да собере шише со дијаметар од 2,7 инчи. ●Добро Дизајнирани Q Компактни торби, но пространи за патување или спорт. Разубавете стилизиран и за мажи и за жени. Голем мал крст тело дневен пакет. лесно држете ја камерата или другите спортски додатоци.Може да се носи и преку градите. Лесно префрлете се од лево кон десно рамо. Опремен со неколку паметни џебови, КАКО ШТО Е СКРИЕН ЏЕБ ПРОТИВ КРАЖБА. ●Висококвалитетна Торба За Прашка Со Вкрстено Тело ● целата торба тежи околу 1 килограм, што е многу лесна и удобна за носење, совршена за деловно, секојдневно, патување, возење велосипед и секојдневно пешачење. ●Реверзибилен реверзибилен ремен за рамо за дишење и Прилагодлив, можете лесно да го прилагодите за вашата идеална должина и засилениот обложен дел ефикасно го намалува притисокот на рамото и ве прави удобни. ●Мултифункционална површина за складирање може да се користи како торба за гласник / торба за рамо / ранец со вкрстено тело / секојдневен дневен ранец / торба за прашка / торба за гради / патна торба / работна или деловна торба, погодна за канцеларија, училиште, отворено, деловни и други прилики.

Особините