.

Шампионски Машки Шорцеви, Машки Мрежести Шорцеви За Вежбање, Лесни Атлетски Шорцеви

Шампионски Машки Шорцеви, Машки Мрежести Шорцеви За Вежбање, Лесни Атлетски Шорцеви

DEN 265.60

Стока
Достапно е за нарачката

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ОД КОМПАНИЈАТА КОЈА ГИ ИЗМИСЛИ МРЕЖЕСТИТЕ АТЛЕТСКИ Шорцеви-Шампион ги усовршува со децении. ЛЕСНА и ВОЗДУШНА Мрежа Што Дише со свиленкаста облога од трико за удобност. СИТЕ ЗА ПОТЕЗИ-Лабава кошарка кратка силуета со страничен отвор дизајниран за лесно движење. ПОДОЛГА ДОЛЖИНА-9" Вметнете со многу простор, плус удобни странични џебови. УДОБНОСТ НА ПОЛОВИНАТА-шорцевите за теретана имаат еластичен појас и внатрешна врвка за прилагодување за совршено вклопување. ИЗГЛЕДОТ НА ШАМПИОН-Иконски Ц се применува на левиот раб. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА-кошаркарските шорцеви Со подолга должина На Шампионот се направени од 100% полиестерска мрежа и обложени со 100% полиестерски трикот. За лесна, воздушна удобност што ја посакувате за спорт, тренинг или релаксирање, погледнете ги долгите мрежести кошаркарски шорцеви На Шампион®од компанијата што го измисли мрежниот атлетски краток. Силуетата е класична, со воздушна мрежа и мазна облога од трикот што се чувствува неверојатно против вашата кожа.

Особините