.

Монтањ Џунес Мртвото Море Антистресна Кал Маска, 0,8 Унца

Монтањ Џунес Мртвото Море Антистресна Кал Маска, 0,8 Унца

DEN 110.72

Стока
Достапно е за нарачката

За употреба на сите типови кожа За употреба на сите типови кожа. Точка Пакет Тежина : 0. Маска Против Стрес Кал Од мртво Море Длабоко исчистете ја кожата. Кога ќе ја раскинете кесичката, преплавени сте со свежи мириси на Лаванда, Слатки Алги И Минерали Од Мртво Море. Раскошно нанесете и опуштете се бидејќи нечистотиите се извлекуваат и блокираат порите отворени за длабоко чистење.

Особините