.

ТИНВЕИУС 01А Мачка Дрво Гребење Играчка Активност Центар Мачка Кула Мебел Гребење Пост

ТИНВЕИУС 01А Мачка Дрво Гребење Играчка Активност Центар Мачка Кула Мебел Гребење Пост

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Вкупна големина : 2543 " Внимание : ве Молиме обидете се да го поставите на ѕидот. Горната кула и овозможува да набљудува наоколу како кралица. Висококвалитетно вештачко крзно, природни јута мислења издржливи за долго време нула. Четири нивоа за скокање нагоре и надолу. Мачка куќи обезбеди мачки набљудуваат, како и се релаксираат место.

Особините