.

ZYM119 2MP USB Камера Модул Одбор 120° OV2710 CMOS Сензор Со Ноќна Верзија Без Изобличување За Конференција/Индустриска/Интернет Опрема Компјутерска Плоча

ZYM119 2MP USB Камера Модул Одбор 120° OV2710 CMOS Сензор Со Ноќна Верзија Без Изобличување За Конференција/Индустриска/Интернет

DEN 491.20

Стока
Достапно е за нарачката

Сигурен и погоден за широк спектар на употреба Висока ефикасност на конверзија, едноставна операција за регулирање. Видно поле : 120°. Висока Дефиниција : 1920*1080. Интерфејс : USB2.0 Working напон : Dc5vorking струја : 140-200m ASupport : UVC/AEC/AEB/agcframe стапка : 30 Fpsdinamic опсег : до 69dbsport систем : win7/8,Linux2.6 или погоре,Android4.0 или погоре боја : black Material : ABS+ метализација : 3.8 содржина на пакетот : 1 * модул за камера1 * Usb кабелсамо горенаведената содржина на пакетот, други производи НЕ СЕ вклучени.Забелешка : Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см.

Особините