.

Никол Милер Професионален Комплет Четки За Очи Од 4 Парчиња-Колекција На Основни Четки За Совршена Апликација За Шминка За Очи

Никол Милер Професионален Комплет Четки За Очи Од 4 Парчиња-Колекција На Основни Четки За Совршена Апликација За Шминка За Очи

DEN 95.84

Стока
Достапно е за нарачката

4 ЧЕТКИ Постигнуваат професионален квалитет на шминка за очи со овој сет од 4 висококвалитетни четки за очи Насекаде четка за нежно тапкање или триење апликатор во сенка за очи, и за почеток од внатрешниот агол на очниот капак да нанесете сенка за очи преку целиот капак. Четка за Мешање НА БЛЕНДЕР со меки влакна за беспрекорно мешање на боите на сенките за природна завршница. ДЕТАЛИ Детали четкајте со влакна што покажуваат точно поставување шминка на четката за оптимална употреба на производот и прецизна, рамномерна примена. Агли Аголна лагер четка за нанесување сенка за очи на капакот и мешање и за користење на аголниот дизајн за дефинирање и контурирање на наборот на очниот капак.

Особините