.

Адидас Голф Клималит Основни Поло

Адидас Голф Клималит Основни Поло

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

100% Полиестер Затворање на копчето. Машинско Перење. Хидрофилна завршница. Ребрести плетени јака. Плакета со три копчиња. Отворете го полите, поставени ракави. Контрастната боја наведена се однесува на логото за пренос на топлина на адидас перформанси на десниот ракав.

Особините