.

Миди Фустани За Жени Фестивал Коктел Топка Фустани Чипка Спојување Свадба Партија Готски Гроздобер Наметка Замав Фустан

Миди Фустани За Жени Фестивал Коктел Топка Фустани Чипка Спојување Свадба Партија Готски Гроздобер Наметка Замав Фустан

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

летен фустан за жени Миди Фустани За Жени Фестивал Коктел Топка Фустани Чипка Спојување Свадба Партија Готски Гроздобер Наметка Замав Фустан Увезени!. За Големината : Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Табелата Со Големини На Сликата На Производот!женски врвови облечени секојдневен. Готски гроздобер фустан затворање. Миење Раце Само. ТКАЕНИНА : памук+спандекс. удобна постава на врвот. фустан со кратки ракави, фустан со замав во стилот на 1950-тите, ракави со капа, деколте на саканата, скриен патент за грб, половината на империјата, џебовите, должината на чајот. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : еластичното ребро во задниот дел и бистата, давајќи толку многу дополнително истегнување за да одговара на повеќето бисти. дизајнот во форма на а-линија совршено ја нагласува вашата половина за да ги покажете вашите облини! прилагодливиот дизајн на ременот може да направи да се чувствувате дише и удобно цел ден!. СТИЛ : елегантниот гроздобер фустан од 1950-тите подобро ќе го украси вашиот струк, а дизајнот на плисираниот грб додава чувство на мистерија на овој коктел фустан.

Особините