.

Организатор За Шминка ЈЕОНЕКИД За Суета, Организатор На Шминка За Козметика Со Голем Капацитет Со Фиоки за Нега На Кожа, Кармин, Четки, Лосиони, Сенки За Очи, Нега на

Организатор За Шминка ЈЕОНЕКИД За Суета, Организатор На Шминка За Козметика Со Голем Капацитет Со Фиоки за Нега На Кожа, Кармин, Четки,

DEN 463.84

Стока
Достапно е за нарачката

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Витрина За Козметика : 13,4 'Л x 8,5"W x 5,9" H Чувајте го вашиот шалтер/спална соба уреден, но нема да зазема премногу простор. Совршен за домови и апартмани со ограничен простор, заштеда на простор. ОДДЕЛ ЗА СКЛАДИРАЊЕ : 1 голема фиока и 2 мали фиоки. 8 врвни прегради држат. Најмалку 8-10 лосиони, 6-8 навлажнувачки крем 15-20 четки за шминка со различни големини, 10-20 кармини, 8-10 лакови за нокти, 10 ајлајнери, 3 големи палети за сенки за очи и друга мала секојдневна колекција. ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛИ : овој организатор на козметика изработен од висококвалитетен материјал за КОЛКОВИ, безбедност и заштита на животната средина. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ОРГАНИЗАТОР : Целосно водоотпорен и перат, Погоден За различни потреби за складирање : Организатор На Шминка, Организатор На Суета, Организатор на Биро, Организатор на Бања итн!. ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК : ако сеуште сте вознемирени од подароци? Тоа е одличен подарок за вашата ќерка, девојка, пријатели или за себе.

Особините