.

SHARPERTEK XP1167 - 7 Економија Индустриски Ултразвучни Дел Почиста, 6.9 Gal Резервоарот Капацитет, 1020w Врвот Моќ, 600w Топлинска Енергија

SHARPERTEK XP1167 - 7 Економија Индустриски Ултразвучни Дел Почиста, 6.9 Gal Резервоарот Капацитет, 1020w Врвот Моќ, 600w Топлинска

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Слободен дното послужавник и слободен капак Странични рачки за лесно ракување или подлога за виљушкар во зависност од големината на машината. Грејач за најдобри резултати за чистење. Грејниот елемент може да остане вклучен цел ден дури и ако ултразвучното напојување е исклучено. Прекин на безбедноста на нивото на течноста.

Особините