.

Тока Надолу Пет Поводник-Одмор Трим Лента Зелена/Црвена - 4 Нозе Долга-1.5 Широк

Тока Надолу Пет Поводник-Одмор Трим Лента Зелена/Црвена - 4 Нозе Долга-1.5 Широк

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Димензиите На Пакетот на Производот се 1"H x 8"L x 1 издржливите компоненти и убавото печатење гарантираат дека боите ќе продолжат да се појавуваат во годините што доаѓаат! Изработен е од полиестер со висока густина и метален хардвер. Овој поводник за кучиња напред е одличен начин да ги покажете вашите омилени ликови или брендови. Овој производ е рачно изработен во САД Со Тока Надолу и е официјално лиценциран со Тока Надолу. Достапни се соодветни јаки.

Особините