.

Тркалезна Столица Перница За Бебешки Стол Подлога За Засилување Нелизгачко Сунѓерско Столче Засилувачко Седиште Зголемена Перница За Бебе Мало Дете Деца Дом За Н?

Тркалезна Столица Перница За Бебешки Стол Подлога За Засилување Нелизгачко Сунѓерско Столче Засилувачко Седиште Зголемена Перница

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Изработен од висококвалитетен материјал, тој е издржлив и долготрајна употреба. Можете безбедно да го користите. Бојата и обликот се едноставни и елегантни, погодни за совпаѓање на сите видови мебел. Лесна, разумна големина, лесна и удобна за носење и складирање, така што може совршено да се користи во домот или да се однесе во ресторан за удобна употреба. Обезбедување на вашите деца најбезбедно и удобно место за седење. Овој производ може да се даде како одличен подарок за вашите пријатели и семејства.

Особините