.

Канонска Касета За Тонер Mf5950dw Направена Од Canon

Канонска Касета За Тонер Mf5950dw Направена Од Canon

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Овој производ е Од Канон Тонер Кертриџ За Canon image CLASS Mf5950dw Ласерски Печатач, произведен Од Canon приносот на страницата за овој кертриџ за тонер е 2100 страници. Речиси сите производители на печатачи ги засноваат приносите на касетата со мастило/тонер на покривање на страницата од 5%.

Особините