.

Стел Балет/Танц Шифон Завиткајте Здолниште За Мали Деца/Девојки/Жени

Стел Балет/Танц Шифон Завиткајте Здолниште За Мали Деца/Девојки/Жени

DEN 319.84

Стока
Достапно е за нарачката

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Нежно машинско перење или миење раце. 3 големини За Деца : 4-6 Години (Половината : 20-23, 5 инчи), 7-9 Години( Половината : 23-25, 5 инчи), 10-12 Години (Половината : 25-27, 5 инчи). 3 големини За Жени : Мали (Половината : 26-28, 5 инчи), Средни (Половината : 28-30, 5 инчи) И Големи (Половината : 31-34 инчи). Класичен танц/балет завиткајте здолништа со два стила на располагање : повлечете/Прилагодливи врски. Ова здолниште со обвивка од шифон е совршен додаток на секое трико за танц/балет. Се препорачува миење раце . 3 ГОЛЕМИНИ За Девојчиња : 4-6Х (Половината : 20-23, 5 инчи), 7-9 Години( Половината : 23-25, 5), 10-12 Години(Половината : 25-27, 5); ГОЛЕМИНИ ЗА ЖЕНИ : Мали (Половината : 26-28, 5 инчи), Средни( Половината : 28-30, 5 инчи) И Големи (Половината : 31-34 инчи);.

Особините