.

Најк Машки Класичен, Дуксер

Најк Машки Класичен, Дуксер

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

100% Полиестер Затворање на чипка. НАЈК ДУКСЕР : најк дуксери за мажи комбинирајте класичен стил со мека удобност на руно за покачен изглед што можете да го носите секојдневно. МЕКА УДОБНОСТ : најк дуксерите за мажи се обложени со материјал од руно со четкан грб што ве одржува топло. Руното се чувствува меко против кожата за време на абењето. ПРИЛАГОДЛИВА ПОКРИЕНОСТ : машките дуксери содржат раб на врвка што нуди прилагодлива покриеност. Прилагодете го вашето вклопување да биде лабаво за време на релаксација или опремено за време на играта. Џеб ОД КЕНГУР : Големиот џеб од кенгур на предната страна на дуксерот може да ги загрее рацете или да складира мали предмети за време на движењето. ЛАБАВО ВКЛОПУВАЊЕ : најк дуксерот лабаво лежи на телото за опуштено вклопување. Ребрестиот раб и манжетните му овозможуваат на машкиот дуксер да се чувствува сигурно додека ја одржува удобноста.

Особините