.

Фстаци Зелена Подарок Завиткување Ткиво Хартија За Подарок Пакување, Цветни, Роденден, Божиќ, Ноќта НА Вештерките, САМ Занаети И Повеќе 15 Х 20 100 Листови

Фстаци Зелена Подарок Завиткување Ткиво Хартија За Подарок Пакување, Цветни, Роденден, Божиќ, Ноќта НА Вештерките, САМ Занаети И Повеќе 15

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Совршен За Уметници : Хартии за Обвивка за Подароци со Врвен Квалитет одлични за правење позадини и Занаети СО САМОДОВЕРБА Користете го за различни занаетчиски, уметнички и хартиени проекти, вклучувајќи декупаж, украси за забави и многу повеќе. Подобрете ја вашата креативност со овие ткивни хартии!. Разноврсна Боја Ткиво : со оваа вредност пакет на ткиво хартија, ќе имаат различни цврсти бои совршен за секоја пригода. Тој е совршен акцент за завиткување подароци или украсување на централните делови за специјални прилики. Секогаш ќе ја имате потребната боја!. Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен фин материјал лесен за обликување, преклопување и промена на кој било начин што сакате. Ткивната хартија може да се користи за лукави проекти како цвеќиња и пом-пом со широк спектар на бои. Облечете Ги Вашите Подароци За Да Импресионирате : хартијата За Ткиво е задолжително да ја чувате во вашиот дом за сите ваши потреби за завиткување подароци-Користете ги За да ги завиткате кутиите за благослов и да ги врзете со конец или да одите на големиот курс и да ставите чаршаф или два во вреќи за подароци.

Особините