.

БОГ ТОРБА Битти Водоотпорен Врвен Доказ За Перење Издржлива Отворена Торбичка За Базен На Плажа Спорт 11х8, 5х4, 5

БОГ ТОРБА Битти Водоотпорен Врвен Доказ За Перење Издржлива Отворена Торбичка За Базен На Плажа Спорт 11х8, 5х4, 5

DEN 880.00

Стока
Достапно е за нарачката

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од . Ова е ограничен временски попуст. Попустот не се однесува на дигиталната содржина. Попуст добар додека залихите траат или додека не се повлечат . Трошоците за испорака и даноците може да важат за претходно намалени цени. го задржува правото да го измени или откаже попустот во секое време. Ако некој од производите или содржините поврзани со овој попуст се вратат, вашето враќање ќе биде еднакво на износот што сте го платиле за производот или содржината, предмет на применливи политики за враќање на средствата. Бити Бог Чанта : торбичка со мала тежина, но голема во личноста. Бити Бог чантата е со димензии 11" х 8. Оваа торба има простор за закуски, лосион за сончање, книги, шминка и многу повеќе. Патентиран Производ : Секоја Торба За Бити Бог е патентирана, Измислена Мајка, Дизајнирана Од Семејството и Наградувана. Толку сме задоволни што љубовта на нашето семејство кон плажата инспирираше толку одличен производ што толку многу други семејства ширум светот го користат и сакаат во сопствените авантури и се надеваме дека и вие ќе ГО сакате!. Водоотпорна и Перат : Торбата Бити Бог е совршена торбичка за плажа, брод, базен, езеро, кампување, спортски настан, пазар, пикник, работа и многу повеќе.

Особините