.

Универзитетот Во Тенеси Дафел Торба - Тенеси Волс Теретана Торби со/ ЏЕБ ЗА ЧЕВЛИ

Универзитетот Во Тенеси Дафел Торба - Тенеси Волс Теретана Торби со/ ЏЕБ ЗА ЧЕВЛИ

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

НЕВЕРОЈАТНО БРЗИ БРОДОВИ ИСТИОТ ДЕН! ПОН-Пет-ВРВЕН ПОДАРОК За ТЕНЕСИ Волс ЗА МАЖИ или ЖЕНИ! Официјален Универзитет Во Тенеси Торби За Вежбање И Торби За Дуфел Од Тенеси Волс-До 15% Се Вратија За Поддршка На Програмите На Универзитетот Во Тенеси!. Оваа Уникатна Торба За Дуфли Од Тенеси Волс Има Корисен Надворешен Џеб за Чевли или Влажни Предмети!. Повеќе Карактеристики На Овој Универзитет Во Тенеси Дафел Вклучуваат Отстранлив, Прилагодлив Ремен За Рамо И Вградена Долна Табла за Задржување И Јачина на Обликот!. Супер Силна 600 Негирачка Ткаенина Врзана За Водоотпорна Долна Обвивка!.

Особините