.

30МЛ 6 ПАРЧИЊА /1 Унца Килибарно Стакло Празно Шише За Распрскувачи На Носот

30МЛ 6 ПАРЧИЊА /1 Унца Килибарно Стакло Празно Шише За Распрскувачи На Носот

DEN 111.84

Стока
Достапно е за нарачката

Обезбедете многу професионално издавање за складирање солена вода; есенцијални масла , парфеми, лабораториски хемикалии и многу повеќе Може да се користи како диспензерот за медицина шише распрскувач;. Стаклото е најпосакуваниот материјал за секаков вид апликации за прскање. Тса-во согласност со висок квалитет шише со не-корозивни перформанси,. Пакетот вклучува : 6 парчиња; Боја : килибар ; Капацитет : 30мл / 1оз; Големина : 1,25" х4, 9 " / 32мм х 126 мм (дијаметар х висина). Пакетот вклучува : 6 парчиња; Боја : килибар ; Капацитет : 30мл / 1оз; Големина : 1,25" х4, 9 " / 32мм х 126 мм (дијаметар х висина).

Особините