.

Dreрју Скот Бојс 12 Пакет В Маица За Вратот Памучна Боја Долни Кошули - Бонус Пакет од 12

Dreрју Скот Бојс 12 Пакет В Маица За Вратот Памучна Боја Долни Кошули - Бонус Пакет од 12

DEN 559.84

Стока
Достапно е за нарачката

100% памук Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ШТЕДАЧ ПАКЕТ ;Пакет Од 12 Бели Долни Кошули Со Врат Во 100% Памук за Мали Деца,Малите Момчиња Ја Повлекуваат Затворањето / Дарежливата Должина На Секоја Маица За Облека. ОДЛИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ ; Флексибилно Ребро Останете Рамна Јака / Мала Тежина Совршена Ткаенина За Чувство /Ознака Бесплатна Удобност. ЛЕСНА НЕГА ; Предизбран за Совршено Вклопување /Машинско Перење. Супер Вредност Пакет ОД 12 КОШУЛИ - Нема Повеќе Дневни Алишта !. Ова Pрју Скот Супер Вредност Бонус Пакет На Дете, Малку И Големо Момче Големини 100% Памучни Маици се одговорот на постојаните Патувања со Товар за Перење . Долна кошула, Дружење Секоја Облека Т е направена од Мека 100% Памучна Ткаенина од Дрес за одлично вклопување и падна. Најдобри Основи На Брендот - Ви Заштедуваме Пари На Одлични Брендови. Обезбедување на квалитет Гарантирано На сите Наши Производи.

Особините