.

Гармин vvoactive 3 GPS Паметен Часовник-Црна &засилувач; Пиштол Метал

Гармин vvoactive 3 GPS Паметен Часовник-Црна &засилувач; Пиштол Метал

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Гармин Плати бесконтактно решение за плаќање ви овозможува да платите за набавки со вашиот часовник (достапно за поддржани картички од банките учеснички) Персонализирајте го вашиот часовник со илјадници бесплатни лица за часовници, апликации и додатоци од нашата продавница За КОЕФИЦИЕНТ на ИНТЕЛИГЕНЦИЈА За Поврзување. Повеќе од 15 претходно вчитани ГПС и спортски апликации во затворен простор, вклучувајќи јога, трчање, пливање и многу повеќе. Материјал за леќи : хемиски зајакнато стакло, материјал за рамка : нерѓосувачки челик, материјал за куќиште : полимер засилен со влакна со заден капак од нерѓосувачки челик.

Особините