.

Ashioup Canvas Tote торба за жени водоотпорна плажа на плажа тота торба за еднократна употреба на намирници со затворање на патент

Ashioup Canvas Tote торба за жени водоотпорна плажа на плажа тота торба за еднократна употреба на намирници со затворање на патент

DEN 207.84

Стока
Достапно е за нарачката

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Полиестерска обвивка. Затворање на патент. Само миење на рацете. Материјал : платно + водоотпорна обвивка (внатре). Димензија - L : 15,7 "x 5,3" x 13.4 "(L x W x H) Хандел Висина : 9,8" Тежина : 0,4 кг. Димензија - М : 15 "x 6,3" x 10,6 "(L x W x H) Хандел Висина : 9,8" Тежина : 0,35 кг. Висина на Хандел : 9,8 "Тежина : Само 0,4 килограми. Голем капацитет : Доста простор за сите ваши дневни додатоци, како што се козметика, документи, кутии за ручек и закуски, вода за вода, Sunumbrella. Мал џеб за патент внатре за да се одржи автобуска картичка, банкарска картичка, име картичка, додатоци и др повеќе прилики : едноставна дизајнирана торба погодна за многу прилики, можеме да ја користиме како торба за плажа, пикник торба, торба за ручек, торба за училишта, торба за купување, торба за теретана или друга дневна торба.

Особините