.

Honmeet 3pcs пешкир wallид кука крпа, куки за чај за чај, рачна крпа кука, закачалка за закачалки за крпи за лепило за лепило за лепило за лепило за лепило за пешкири за лепил

Honmeet 3pcs пешкир wallид кука крпа, куки за чај за чај, рачна крпа кука, закачалка за закачалки за крпи за лепило за лепило за лепило за лепило

DEN 207.84

Стока
Достапно е за нарачката

Самостојна кука за пешкир : дизајн без удирање, без алатки или дупчење, удобно и практично Помага да заштедите простор, да го одржувате уредно. Држач за пешкири за бања : Не се потребни дупчење и алатки, што ви го олеснува залепете и отстранувате без да го оштетите wallидот. Кука за пешкир за садови : Материјалот е ABS, кој е лесен и, издржете го вашето време за употреба. Држач на пешкири : Тркалезни рабови и мазна површина, безбедни и не ги повредуваат рацете. Кука за кујна за пешкир : Дизајнот за бесплатен удар не ги оштетува површината на wallидот и предметите, без ознаки по отстранувањето. Карактеристики на списокот со пакети 3 x - не се потребни дупчење и алатки, што ви го олеснува залепеноста и отстранувањето без да ја оштетите куката за крпи за притискање на wallидот. - Лесно е да се поправи, удобно и практично и може да биде широко во кујни, бањи, итн. Држач за кујнски пешкири.65x0 куки за притискање за крпи. - Материјал : Држачи за пешкири за пешкири за апс - тоа ви помага лесно да ги организирате крпите или крпа за чистење, што е многу практично грабнувач на лепило за лепило.

Особините