.

Petyoung недовршени дрвени кутии за складирање на кутии контејнер за DIY занаетчиски колекционерски уметности за домашни украси

Petyoung недовршени дрвени кутии за складирање на кутии контејнер за DIY занаетчиски колекционерски уметности за домашни украси

DEN 775.04

Стока
Достапно е за нарачката

Доаѓа со неколку делови, треба сами да го соберете и да ги подобрите вашите раце - на способност Направено од природен високо квалитетен материјал од дрво, безбеден, еколошки, издржлив, нетоксичен, без вкус. Направете складирање поедноставно, со голем капацитет, може да чува есенцијални масла и козметика, исто така совршено за многу уметности, CRFATS и хоби -проекти. Можете да насликате и да дамкате на мазната и бесплатната површина со вашата омилена боја или шема со цел да направите уникатни ракотворби. Постои дизајн на шуплива рачка од обете страни, што е лесно да се справи, лесен за движење и пренесување позиција. Спецификација : Тип на ставка : Материјал од дрвена кутија : Боја на дрво : Како што е прикажано на склопот на сликата Големина : Прибл.6in Тежина : приближно.7oz Список на пакети : 1 x сет на дрвена кутија (делови од 5 парчиња, соберете сами).

Особините