.

Јажиња За Скокање Со Јаже За Фитнес Прилагодлива Меморија Пластична Рачка Против Лизгање Јаже За Прескокнување Ново Фитнес Јаже За Мажи И Жени Погодно За Аеробни В

Јажиња За Скокање Со Јаже За Фитнес Прилагодлива Меморија Пластична Рачка Против Лизгање Јаже За Прескокнување Ново Фитнес Јаже За Мажи

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

€СТАБИЛНО и БРЗО ПРЕСКОКНУВАЊЕ јаже jupe, со нова надградба, во голема мера ви обезбедува стабилен и брз замав со јаже, за да обезбедите брза ротација и ќе ви ја зголеми силата кога прескокнувате, е совршен избор за професионалци и луѓе кои сакаат јаже ●РОТИРАЧКИ ДИЗАЈН●Ова јаже за скокање со брзина може слободно да ротира 360 степени, едноставен и стилски дизајн. Лесно може да ја контролира брзината според вашите потреби, без свиткувања, заплеткувања или свиоци, да се врти непречено. Избегнувајте јазли за време на испитите или кога вежбате прескокнување јажиња, влијаете на вашата вежба, идеална за вежбање во затворени простории и на отворено. ●СЛОБОДНО ПРИЛАГОДЛИВА ДОЛЖИНА ● Јажето за Скокање може да се прилагоди во должина, со лесни за прилагодување завртки, мерење и прилагодување на должините на кабелот. Лесно може да одговара на луѓе од која било висина, како што се мажи и жени, момчиња и девојчиња итн. Тоа е спортски совршен избор за фитнес, вкрстена обука. ●Сеопфатни И Ефективни Методи За Вежбање ● Јажето За Скокање може да ја обликува вашата кардио издржливост, издржливост и брзина, истовремено подобрувајќи ја мускулната напнатост на целото тело. Лентите за отпор може да се користат за вежбање на сите делови на мускулите како што се рацете, градите, задникот и нозете. За оние луѓе со ограничена подвижност, овие ленти исто така можат да ги поддржат да добијат подлабоко истегнување на мускулите и да ја подобрат флексибилноста.

Особините