.

Перници на телото Hobekrk за возрасни со покритие за бременост перница за породилно породилно засилувачи на лумбални перници за перници за нозе во кревет кои спијат н?

Перници на телото Hobekrk за возрасни со покритие за бременост перница за породилно породилно засилувачи на лумбални перници за перници

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Полиестер, памук *Карактеристики : Ергономија/издржлива/без топка/високо-еластична бисерна памучна полнење за удобен сон и бременост/бремена перница од лево и десно растојание, прилагодлива/перница што може да се отстрани и може да се пее. *Пополнување со полиестер - Нашата мека полиестерска пополнета перница за тело обезбедува совршена поддршка за рамената, колковите, абдоменот и грбот. Совршено за странично спиење и употреба за време на бременоста. *Меки и трајни - Поликонтон со полиестерско полнење (надворешна обвивка) го прави супер мек и долготраен. *Лесна грижа - Се препорачува да се забележи чистење на перницата или рака измијте ја ткаенината. *Услуга по продажбата : Не двоумете се да не контактирате по е-пошта. Willе се реши во рок од 12 часа. Полиестер, памук. *Карактеристики : Ергономија/издржлива/без топка/високо-еластична бисерна памучна полнење за удобен сон и бременост/бремена перница од лево и десно растојание, прилагодлива/перница што може да се отстрани и може да се пее. *Пополнување со полиестер - Нашата мека полиестерска пополнета перница за тело обезбедува совршена поддршка за рамената, колковите, абдоменот и грбот. Совршено за странично спиење и употреба за време на бременоста. *Меки и трајни - Поликонтон со полиестерско полнење (надворешна обвивка) го прави супер мек и долготраен. *Лесна грижа - Се препорачува да се забележи чистење на перницата или рака измијте ја ткаенината. *Услуга по продажбата : Не двоумете се да не контактирате по е-пошта. Willе се реши во рок од 12 часа. Опис : Перницата со постепено тело е да се прилагоди на природните контури на телото и да го одржува правилното држење на телото додека името на проток на проток : Памук за половината Материјал : Памук Производство Карактеристики : Ергономија/Трајни/Без топка/високо-еластична бисер памучна полнење за удобно спиење и бременост /Перница на бремена жена Перница лево и десно растојание прилагодлива/перница што може да се отстрани и може да се мие и мека/меки без колапс Производ Големина : 95см*40см/15-30 см прилагодлива ПРЕДГОВОРНА АБДОМЕН ДИЗАЈН : 20 степени Агол, намалување Лумбална поддршка за бремени мајки : Агол од 45 степени, намалување на притисокот на половината и олеснување на половината на половината може да се прилагоди лево и десно растојание од бремената перница за жени : Погодно е за бремени мајки со тежина од 80-200 содржини на пакети1 *перница : ако од која било причина не сте Задоволни, ве молиме известете ни и нашиот тим за услуги на клиентите ќе ви одговори што е можно поскоро.

Особините