.

Тешка пластика што може да се повлече од патентите, 4 мил, 6 x 9 вреќи за заклучување на заптивки за фото картички плитки закуски семе 200 парчиња

Тешка пластика што може да се повлече од патентите, 4 мил, 6 x 9 вреќи за заклучување на заптивки за фото картички плитки закуски семе

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Спецификација】 - 200 Count - 6 ”Ширина x9” должина (должина го исклучува патентот) - 4 Дебели чисти запечатувачки вреќи за запечатување. Чантите со заптивка со здрав патент се тешки и издржливи. 【Водоотпорен и херметички】- Квалитет што можете да го видите и почувствувате- 100% херметички, нашите полити со поли да ја заштитат вашата стока од влага. 【Еден заптивка на допир】- Нашите пластични кеси што можат да се вратат, лесно се заптиваат веднаш и безбедно заптивка, забрзувајќи ги операциите за испорака и испраќање без потреба од импулсни заптивки или ленти. Одлично за фотографии и закуска. Чанти за безбедни патенти за храна се одлични за организирање и одвојување на стоки. 【Материјал】-отпорна на вода, цврстина на јачина, силно запечатување, густо и издржливо, еднократно, повторно се обновуваат поштенски кеси со полиетилен (PE). херметички за вашата стока. 【Складирање и организација】- Одлично за организирање и складирање храна (како што е бисквит), играчки, стоки и фотографии од влага и прашина.

Особините