.

Работилница на Дедо Мраз 70223 Марди Грас Оревокршач, 14,5 “

Работилница на Дедо Мраз 70223 Марди Грас Оревокршач, 14,5 “

DEN 624.00

Стока
Достапно е за нарачката

Мерки приближно 14,5 "високи Нашите оревици се изработени од MDF дрво, што ги прави многу издржливи. Рачно обоени и украсени за еден вид изглед. Совршен за секоја колекција на празници или оревици. Не е наменета за кршење на ореви, декоративна употреба само. Исто така, проверете ги другите оревици на Марди Грас кои ги носиме подолу. Рачно обоено дрво. Големината на производот е 15x 3,75. Бојата на производот е виолетова, зелена и жолта боја. Не е наменета за кршење на ореви, декоративна употреба само. Рачно обоено дрво. Големината на производот е 15x 3,75. Бојата на производот е виолетова, зелена и жолта. Не е наменета да пукне ореви, декоративна употреба.

Особините