.

Neyens 1PCS KCD1 Switch Switch Switch 3Pin On-Off 6A/10A 250V/125V AC Црвено жолто зелено црно копче за црно копче

Neyens 1PCS KCD1 Switch Switch Switch 3Pin On-Off 6A/10A 250V/125V AC Црвено жолто зелено црно копче за црно копче

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

Полјаци : SPST Позиција : Над 2 позиција. Тип на акција : Заглавување. Напон/струја : 6 A/10 A 250 V/125 VAC. Количина на терминали : 3pin 4pin. Позиција : Над 2 позиција. Тип на акција : Заглавување. Напон/струја : 6 A/10 A 250 V/125 VAC. Количина на терминали : 3pin 4pin. Спецификации : Полјаци : SPSTPosition : On-Off 2 Позиција ФАКЦИЈА Тип : Latching Voltage/струја : 6 A/10 A 250 V/125 VACTERMINALS Количина : 3pin 4 Pinlight Извор : LEDMaterial : , Metal Total Size : 21 x 15 x 26mm/0,8 "x 0,6" x 1.02 "( L*w*t) Дијаметар на дупката за монтирање : 19мм/0,74 "Боја : црвена, жолта, сина, зелена црна пакет содржина : 1 парчиња.

Особините