.

DNPART вентилатор компатибилен за Sun JU SJ80025HA2 SJ8025HA2 8CM 80MM 8025 AC 220V 240V 0,06A вентилатор за ладење на инверторот на серверот

DNPART вентилатор компатибилен за Sun JU SJ80025HA2 SJ8025HA2 8CM 80MM 8025 AC 220V 240V 0,06A вентилатор за ладење на инверторот на

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Компатибилен за Sun JU SJ80025 HA2 SJ8025 HA2 8 CM 80 MM 8025 AC 220 V 240 V 0,06 A вентилатор за ладење на инверторот на серверот Совршени делови за замена, висококвалитетни вентилатори. Секој вентилатор е тестиран пред испорака. Сите слики се направени од вистинската ставка, проверете внимателно пред да наддавате. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Со задоволство ќе ви помогнеме. Компатибилен за Sun JU SJ80025 HA2 SJ8025 HA2 8 CM 80 MM 8025 AC 220 V 240 V 0,06 A вентилатор за ладење на инверторот на серверот. Совршени делови за замена, висококвалитетни вентилатори. Секој вентилатор е тестиран пред испорака. Сите слики се направени од вистинската ставка, проверете внимателно пред да наддавате. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Со задоволство ќе ви помогнеме. DNPART вентилатор компатибилен за Sun JU SJ80025 HA2 SJ8025 HA2 8 CM 80 MM 8025 AC 220 V 240 V 0,06 A вентилатор за ладење на инверторот на серверот.

Особините