.

ГРЕТД ДИИ Комплет Предиво Капчиња Материјал Сет Лале Букет Со Хауба Рачно Изработени Сет Вештачки Цвеќиња Дома Декор

ГРЕТД ДИИ Комплет Предиво Капчиња Материјал Сет Лале Букет Со Хауба Рачно Изработени Сет Вештачки Цвеќиња Дома Декор

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Доволен материјал, Подготвен за ткаење ви овозможува лесно ткаење Сите рачно изработени со капчиња, ќе има некои рачно изработени ознаки (на пример, ќе има мали краеви на конец, малите украси не се целосно симетрични), а големината ќе биде малку поинаква. Чист рачно изработен капчиња кука цвет, во обработката на времето, традиционалниот ракотворби е на работ на истребување, не и машински вез во споредба, има колекција на бутик. 2 стилови, едниот е готов производ, другиот Е САМ, вклучувајќи материјали. Ткајте го срцето во цвеќиња, љубов што никогаш не згаснува, испратете колеги, љубовници, мајки, девојки и направете подароци да станат среќни. Доволен материјал, Подготвен за ткаење ви овозможува лесно ткаење.Вечен цвет, Употреба : роденденски подароци, украси за дома, свадбени букети итн.Сите рачно изработени со капчиња, ќе има некои рачно изработени ознаки (на пример, ќе има мали краеви на конец, малите украси не се целосно симетрични), а големината ќе биде малку поинаква. Чист рачно изработен капчиња кука цвет, во обработката на времето, традиционалниот ракотворби е на работ на истребување, не и машински вез во споредба, има колекција на бутик.2 стилови, едниот е готов производ, другиот Е САМ, вклучувајќи материјали.Ткајте го срцето во цвеќиња, љубов што никогаш не згаснува, испратете колеги, љубовници, мајки, девојки и направете подароци да станат среќни.

Особините