.

Нов случај со молив со цртани филмови, симпатична канцелариска торба со молив со молив со молив, молив, ug7

Нов случај со молив со цртани филмови, симпатична канцелариска торба со молив со молив со молив, молив, ug7

DEN 63.84

Стока
Достапно е за нарачката

Циот Затворање на привремено. Нов случај со моливи за цртани филмови, симпатична канцелариска торба, кутија за моливи за цртани филмови, Карактеристики на молив : Голем капацитет : Затворена големина, преклопете го за неколку пенкала или заложби. d тоа за повеќе пенкала, капацитет што дозволува до 40 пенкала/моливи/20 см владетел и други гаџети. Материјал : Висококвалитетна ткаенина од платно и најлонска обвивка, такси. ortable, мека и компактна, лесна за миење. Мултифункционална употреба : Погодно за чување пенкала, моливи, четки за уметност и други додатоци. CCassions како канцеларија, патување, исто така може да се користи како вреќа со Acoin, или козметичка кеса. Висок квалитет : Непречен патент, лесно блиску и отворен, безбеден за да го заштитите вашиот стати. onery или алатки. Кога е затворено, може да биде заштеда на простор, дебелина само 1,2in, кога отворено ќе обезбеди поголем капацитет, може да има повеќе пенкала. Уникатен дизајн : Совршен. Подарок за тинејџер и за себе. Опис на производот Големина : 18 × 9cm / 7.54in Материјал : Платно Употреба : Училишни канцеларии Уметнички пакет, вклучувајќи 1 x молив. Затворање на привремено. Нов случај со моливи за цртани филмови, симпатична канцелариска торба, кутија за моливи за цртани филмови, Карактеристики на молив : Голем капацитет : Затворена големина, преклопете го за неколку пенкала или заложби. d тоа за повеќе пенкала, капацитет што дозволува до 40 пенкала/моливи/20 см владетел и други гаџети.

Особините