.

Смешна Bigfoot Sasquatch Cool Moon 17oz Спортско шише со вода од не'рѓосувачки челик изолирана форма на кола за еднократна спортска колба

Смешна Bigfoot Sasquatch Cool Moon 17oz Спортско шише со вода од не'рѓосувачки челик изолирана форма на кола за еднократна спортска

DEN 340.80

Стока
Достапно е за нарачката

Не'рѓосувачки челик Еколошки материјали, дното на чашата е задебелено, и тој е издржлив. Дизајн на капаче за завртки, лесен за употреба, силно запечатување, така што пијалокот не е лесен за истурање, одвојување, лесен за чистење. Нашите шишиња со вода од не'рѓосувачки челик се совршени за секојдневна употреба, тие се вклопуваат во ранец и може да се земат каде било пешачење, велосипедизам, плажа, кампување, салата, училиште или работа!. Секое шише со вода ја усвојува најнапредната технологија за 3 D печатење, тие се стилски и уникатни, уникатен подарок за роденден, Божиќен подарок, Нова Година за семејство, пријатели, lубовник. Ние нудиме две бои за избор, ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Особините