.

Тибетан рачно изработена брокада крпа за пеење сад за чување торба за носење торба

Тибетан рачно изработена брокада крпа за пеење сад за чување торба за носење торба

DEN 888.00

Стока
Достапно е за нарачката

Големина : Мери приближно 6 инчи високи и дно со дијаметар од 5 инчи Препорачано за пеење големина на сад помеѓу 4 до 5 инчи. Рачно изработено во Непал - брокада со обвивка за ткаенини. Влечење за затворање на случајот за носење. Ја чува вашата скапоцена чинија за пеење безбеден, чист и избегнувајте гребнатини. Големина : Мери приближно 6 инчи високи и дно со дијаметар од 5 инчи. Препорачано за пеење големина на сад помеѓу 4 до 5 инчи. Рачно изработено во Непал - брокада со обвивка за ткаенини. Влечење за затворање на случајот за носење. Ја чува вашата скапоцена чинија за пеење безбеден, чист и избегнувајте гребнатини.

Особините