.

држач за салфетка wallид-монтирана хартиена хартија држач сос шише решетката 4 во 1 држач за сечење на филмови за сечење на кујнски организатор на кујната

држач за салфетка wallид-монтирана хартиена хартија држач сос шише решетката 4 во 1 држач за сечење на филмови за сечење на кујнски организатор

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Совршен за пластична обвивка, алуминиумска фолија и восочна хартија Држач за хартиена крпа со вградени диспензери за пластична обвивка и алуминиумска фолија. Доаѓа со лопати за да се обезбеди чисто сечење за брзо дистрибуција и подготвување/складирање на храна. Секачот за тркалезно движење се користи за сечење на алуминиумска фолија и хартија за апсорпција на масло. Овозможува лесен пристап до вашата кујна. Совршено за пластична обвивка, алуминиумска фолија и восочна хартија. Држач за пешкир за пешкири со вградени диспензери за пластична обвивка и алуминиумска фолија.com со лопати за да се обезбеди чисто сечење за брзо дистрибуција и подготвување храна/складирање. Хартија за апсорпција на фолија и масло. Подготвува лесен пристап до вашата кујна потреби.Пецификации Метеријал : Abssize : 38 * 7,5 * 24см (14,96 " * 2,95" * 9.45 ") Белешка : Ве молиме, проверете дали пластичната обвивка и алуминиумската фолија излегува од црвениот дел .

Особините