.

Знамето на хартијата „Енмун Дандер“ Мифлин АД за канцеларија Забава за квалитет Премиум за квалитет на wallиден банер со два месинг громити транспарент живописни б

Знамето на хартијата „Енмун Дандер“ Мифлин АД за канцеларија Забава за квалитет Премиум за квалитет на wallиден банер со два месинг громити

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

⛳ 【Одете сите со што било】 - Големи знамиња на 3x5 стапки, изработени од врвен ткаенина трајна полиестер, чиста светла принт Знаме со твоите зборови. ⛳ 【Fluttering во ветре и виси затворен】 лесен поли, лесно е да се лета во ветрето, така, совршено за области со низок ветер. Одлично за средно училиште, колеџ, студентски дом, игралишта или која било активност на отворено во затворен простор. Совршена идеја за разноврсно знаме за украсување. Се разбира, ова е одлично за давање на вашите пријатели. ⛳ 【Засилено шиење】 - Двојно зашиени низ работ и зајакната со заглавие на платно и 2 месинг од месинг, што значи дека силно и издржливо. ⛳ 【ги надгради Громите】 - ги надгради громите од метал до цврст месинг, квалитетно професионално занаетчиство на ова знаме, месинг од месинг од тешки и четворка за да се овозможи знамето да се обеси подолго. ⛳ 【Одете сите со што било】 - Големи знамиња на 3x5 стапки, изработени од врвен ткаенина трајна полиестер, чиста светла принт. Знаме со твоите зборови. ⛳ 【Fluttering во ветре и виси затворен】 лесен поли, лесно е да се лета во ветрето, така, совршено за области со низок ветер. Одлично за средно училиште, колеџ, студентски дом, игралишта или која било активност на отворено во затворен простор.

Особините