.

Зорило лепило куки самостојно стипки за висечки решетки за кујнски лавици без перфорација кујнски куки лавици за wallидни лавици организираат кујнски прибор

Зорило лепило куки самостојно стипки за висечки решетки за кујнски лавици без перфорација кујнски куки лавици за wallидни лавици организираат

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Висококвалитетен материјал : Направено од не'рѓосувачки челик, без низа /оцрнување /корозија или оштетување Закачете го на вашиот неискористен wallиден простор за да ја организирате вашата прибор за кутија со леснотија. Стилски заштеда на простор : Оваа кујна ја закачува предноста на неискористениот wallиден простор на вашиот дом што го прави вашиот дом да изгледа помалку натрупано, одлично решение за уредно парови за погодност со стилски дисплеј. Практично и издржливо : Полицата за складирање во кујната помага да се расчисти вашиот кабинет и контра простор за повеќе кујнски простор, додека ги одржувате сите прибор за готвење на рацете, нема повеќе копање преку садови и тави што бараат што сакате, сè што ви треба се корисни и удобни на едно место. Пред и после услугата : Контактирајте не како сигурни пријатели во кое било време кога се чувствувате задоволни. Висококвалитетен материјал : Направено од не'рѓосувачки челик, без низа /оцрнување /корозија или оштетување. Закачете го на вашиот неискористен wallиден простор за да ја организирате вашата прибор за кутија со леснотија. Стилски заштеда на простор : Оваа кујна ја закачува предноста на неискористениот wallиден простор на вашиот дом што го прави вашиот дом да изгледа помалку натрупано, одлично решение за уредно парови за погодност со стилски дисплеј. Практично и издржливо : Полицата за складирање во кујната помага да се расчисти вашиот кабинет и контра простор за повеќе кујнски простор, додека ги одржувате сите прибор за готвење на рацете, нема повеќе копање преку садови и тави што бараат што сакате, сè што ви треба се корисни и удобни на едно место.

Особините