.

Моите мали гнездо деца деца градски сообраќајни системи под килим девојки девојки играат душеци кои не се лизгаат меки едукативни забавни теписи за расадник во уч?

Моите мали гнездо деца деца градски сообраќајни системи под килим девојки девојки играат душеци кои не се лизгаат меки едукативни забавни

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Големина на килимот : 4 'x 5'3' '(63 x 48 инчи) Одлично за дневни центри, предучилишни училишта, расадници, градинки во училницата и детски соби, обезбедува пријатна простор за играње и учење. Супер меко и одлично чувство на рака, еднострано печатење, висококвалитетна полиестерска ткаенина и сунѓер за истегнување на меморијата додава издржливост и долговечност на килимите. Специјалниот дизајн што не е на лизгање, неткаен и точки пластична поддршка го прават тоа да остане безбедно на место. Лесна тежина за лесно чистење и употреба, машина за перење, едноставно вакуум за да се отстранат секој ден прашина и нечистотија. Големина на килимот : 4 'x 5'3' '(63 x 48 инчи). Одлично за дневни центри, предучилишни училишта, расадници, градинки во училницата и детски соби, обезбедува пријатна простор за играње и учење. Супер меко и одлично чувство на рака, еднострано печатење, висококвалитетна полиестерска ткаенина и сунѓер за истегнување на меморијата додава издржливост и долговечност на килимите. Специјалниот дизајн што не е на лизгање, неткаен и точки пластична поддршка го прават тоа да остане безбедно на место. Лесна тежина за лесно чистење и употреба, машина за перење, едноставно вакуум за да се отстранат секој ден прашина и нечистотија. Без разлика дали сте мајка или тато или учител, килимите на нашето детско подрачје се совршен начин да додадете боја во просторијата и децата едноставно да се забавуваат.

Особините