.

Achicoo за E58 WiFi FPV RC Drone Quadcopter Резервни делови Пропелери Блејди Клип Клип Стегач со завртки за завртки за деца

Achicoo за E58 WiFi FPV RC Drone Quadcopter Резервни делови Пропелери Блејди Клип Клип Стегач со завртки за завртки за деца

DEN 239.84

Стока
Достапно е за нарачката

-Изработено од пластика со голема јачина, нетоксична густа пластика, тестирано е да биде безбедна и сигурна -УСАЕ : За преклопните пропелери на E58 RC Quadcopter. -Со професионалниот дизајн, тој е совршен и лесен за инсталирање. -Наместете се на разликата во поставувањето на светлината и на екранот, бојата може да биде малку поразлична од сликите. -Изработено од пластика со голема јачина, нетоксична густа пластика, тестирано е да биде безбедна и сигурна. -УСАЕ : За преклопните пропелери на E58 RC Quadcopter. -Со професионалниот дизајн, тој е совршен и лесен за инсталирање. -Наместете се на разликата во поставувањето на светлината и на екранот, бојата може да биде малку поразлична од сликите. Опис : Име : Материјал за клип на пропелери : Пластични производи вклучуваат : 4* Пропелери Клип Објаснување : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата може да биде малку поразлична од сликите.

Особините