.

Германски овчар портрет молив случај со голем капацитет за складирање на торбички за торбичка со молив за тинејџери

Германски овчар портрет молив случај со голем капацитет за складирање на торбички за торбичка со молив за тинејџери

DEN 255.84

Стока
Достапно е за нарачката

Полиестер Направено од висококвалитетен полиестер со мазен патент кој ви дава мек допир. Пространиот простор може да смести секаков вид канцелариски материјал, а двојниот патент и двослоен дизајн можат да ви помогнат да класифицирате различни канцелариски материјал. Може да се користи како молив за канцеларии и училишни, деловни патувања или мала кутија со алатки, торба за шминка за девојчиња, не само практична, туку и убава, погодна за девојчиња, момчиња и возрасни. Ако имате какви било прашања во врска со овој случај со молив по купување или наидете на какви било проблеми, само слободно контактирајте не и ние ќе одговориме на време во рок од 24 часа. Наша цел е да обезбедиме задоволителни решенија. Направено од висококвалитетен полиестер со мазен патент кој ви дава мек допир. Пространиот простор може да смести секаков вид канцелариски материјал, а двојниот патент и двослоен дизајн можат да ви помогнат да класифицирате различни канцелариски материјал.

Особините