.

Puccy 2 пакет анти-сино светло заштитен филм на екранот, компатибилен со LG Flatron 29EA93-P 29 Display Monitor TPU чувар (Не заштитени стакло заштитници)

Puccy 2 пакет анти-сино светло заштитен филм на екранот, компатибилен со LG Flatron 29EA93-P 29 Display Monitor TPU чувар (Не заштитени

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Анти -синото светло филтер може да го намали поголемиот дел од штетната сина светлина. Recuse Eyestrain, главоболка и ефикасно да ја спречи миопијата. Цврстина на 4 H може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Својствата за само-лекување му овозможуваат на филмот да се опорави од ситни гребнатини и да го задржи вашиот екран нов. Без прашина, без меур, супер лесно инсталирање на супер лесно. Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло. Анти -синото светло филтер може да го намали поголемиот дел од штетната сина светлина. Recuse Eyestrain, главоболка и ефикасно да ја спречи миопијата. Цврстина на 4 H може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Својствата за само-лекување му овозможуваат на филмот да се опорави од ситни гребнатини и да го задржи вашиот екран нов. Без прашина, без меур, супер лесно инсталирање на супер лесно. Детали за производот : 1. Го штити вашиот уред од тврда цврстина, абразија, гребнатини, оштетување како што се спуштање и судир. Користење на силиконски лепило што е лесно да се исклучи, обработката на безжичен воздух ги елиминира воздушните меурчиња, а адсорпцијата се одвива природно. Површината има облога за отпорно на масло отпорни на отпечатоци, така што можете брзо да ја избришете со светло бришење. Тоа не влијае на тенкото, меко чувство на допир, работењето на допир и чувствителноста.

Особините