.

Платно торба за тота за жени викенд кујна за еднократна торба за намирници

Платно торба за тота за жени викенд кујна за еднократна торба за намирници

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Платно Поставена памучна обвивка. Затворање на патент. ★ ★ Пространа големина】 : 15,7in (H) X19.9in (W) / 40cm (H) x 50cm (L) x 15cm (W). Висина на рачката : 8.2in, што е преклопливо и лесно се носи. Нема затворено затворање за торбата, но имате мал внатрешен џеб за патент што може да складира мали лични предмети. ★ 【Издржлив квалитет】 : Направено од цврсто платно, без затворање, без линии, одлична изработка, совршена како дневна торба за намирници или торба за складирање на патувања. ★ 【Шармантен дизајн】 : Носете торба за торби во вашата рака, над рамото или преку вашето тело. Иста уметничка слика од пред и назад. Убава нетоксична шема за печатење, персонализиран дизајн, посебен дизајн за вас. ★ 【Повеќенаменски】 : Екстра голема торба за купување идеална за работа, шопинг, патување, теретана, патување со крстарење, одмор, пешачење, пикник, плажа, спорт, јога, училиште, книга, наставник, пливање, празник, недела на недела или секојдневна употреба. ★ 【Совршен подарок】 : Голема торба за торбичка за торбичка за торбичка е прекрасен подарок за роденден за жени и други жени пријатели би можеле да бидат важен подарок за празници, како што се Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Денот на мајката, Денот на вineубените, подароците за водителка и домаќинството. Поставена памучна обвивка. Затворање на патент. ★ ★ Пространа големина】 : 15,7in (H) X19.9in (W) / 40cm (H) x 50cm (L) x 15cm (W). Висина на рачката : 8.2in, што е преклопливо и лесно се носи. Нема затворено затворање за торбата, но имате мал внатрешен џеб за патент што може да складира мали лични предмети. ★ 【Издржлив квалитет】 : Направено од цврсто платно, без затворање, без линии, одлична изработка, совршена како дневна торба за намирници или торба за складирање на патувања. ★ 【Шармантен дизајн】 : Носете торба за торби во вашата рака, над рамото или преку вашето тело. Иста уметничка слика од пред и назад. Убава нетоксична шема за печатење, персонализиран дизајн, посебен дизајн за вас. ★ 【Повеќенаменски】 : Екстра голема торба за купување идеална за работа, шопинг, патување, теретана, патување со крстарење, одмор, пешачење, пикник, плажа, спорт, јога, училиште, книга, наставник, пливање, празник, недела на недела или секојдневна употреба.

Особините