.

Crtiin 200 парчиња Свети Патрик, третираат торби Шамрок подароци торби Гуди Кенди торби за ирските партии на Свети Патрик

Crtiin 200 парчиња Свети Патрик, третираат торби Шамрок подароци торби Гуди Кенди торби за ирските партии на Свети Патрик

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Класична тема на Денот на Свети Патрик : Овие вреќи за подароци за хартија се отпечатени со живописни елементи на Денот на Свети Патрик, вклучувајќи ги Шамрок, Виножито, зелени капи, тегла за златни монети, ирски гноми и многу повеќе, создавајќи атмосфера на Денот на Свети Патрик Квалитетен материјал : Овие торби за добрите се изработени од занаетчиска хартија, отпечатени со двојни страни на темите за Денот на Свети Патрик, кои се живописни и убави, и можете да ги споделите со вашите пријатели. Информации за големината : Секоја торба за подароци мери 21 x 12 x 8 cm/ 8.27 x 4,72 x 3,15 инчи, што исто така може да го задоволи пакувањето на повеќето видови на мали подароци, како што се бонбони, чоколадо, кекс, картички за подароци или накит. Широка апликација : Тие не само што можат да бидат како прекрасни пакувања за торби за услуги за вашите домашни колачиња, бонбони, чоколадо, кекс и други мали подароци, туку и идеални за забавите на Денот на Свети Патрик за да го решат проблемот со торбирање на мали подароци за гостите. Доволно количество : ќе добиете 200 парчиња кесички за подароци за хартија и 16 чаршафи налепници на Свети Патрик, 12 парчиња на листови, доволно за да ги исполнат вашите барања за најразлични торби за подароци за бонбони.

Особините