.

Dmiotech 1 пакет 0,1-во пена мониста топка полистиренска тркалезна пена топка бела за занаети за DIY, уметност, забавна декорација

Dmiotech 1 пакет 0,1-во пена мониста топка полистиренска тркалезна пена топка бела за занаети за DIY, уметност, забавна декорација

DEN 915.20

Стока
Достапно е за нарачката

Апликација : Монистата од пена може да се користи како забавна декорација, цветни аранжмани, мониста од риболовци, полнење со кутии за подароци, украси за венчавки, монистра за полнење на DIY, шишиња со стакло или какви било проекти за занаети Големина : Дијаметар : 2,5-4мм/ 0,1-0,16 инчи. Функција : Топчињата од пена се мазни и издржливи и не кршат лесно распрскувајте. Тие имаат добра текстура и еластичност и можат да се користат за пополнување на потребните проекти. Функција : Изработена е од цврста пена и голема густина, што ви овозможува да ги користите долго време. Добар избор за DIY за свадби, украси за роденденска забава или какви било празнични прилики. Забелешка : Ве молиме, потврдете го дијаметарот на топката од пена пред да нарачате. Апликација : Монистата од пена може да се користи како забавна декорација, цветни аранжмани, мониста од риболовци, полнење со кутии за подароци, украси за венчавки, монистра за полнење на DIY, шишиња со стакло или какви било занаети.

Особините