.

Заштитник на екранот за приватност на Ваксон, компатибилен со ViewSonic VG2449 24 Монитор налепници за заштита на анти -шпионски филмови [не калено стакло]

Заштитник на екранот за приватност на Ваксон, компатибилен со ViewSonic VG2449 24 Монитор налепници за заштита на анти -шпионски филмови

DEN 1375.84

Стока
Достапно е за нарачката

Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика АНТИ-СПИ : Екранот е видлив само за лицата директно пред екранот, ги чува вашите лични, приватни и чувствителни информации скриени од странци. 4 H тврдоста го штити вашиот екран од дневни гребнатини, гребење и нормални знаци на абење. Технологијата за само-лекување му овозможува на филмот да се опорави од мали гребнатини за 48 часа. Без меурчиња, отпорни на отпечатоци, отпорни на прашина. Без леплив остаток кога е отстранет. Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика. АНТИ-СПИ : Екранот е видлив само за лицата директно пред екранот, ги чува вашите лични, приватни и чувствителни информации скриени од странци. 4 H тврдоста го штити вашиот екран од дневни гребнатини, гребење и нормални знаци на абење. Технологијата за само-лекување му овозможува на филмот да се опорави од мали гребнатини за 48 часа. Без меурчиња, отпорни на отпечатоци, отпорни на прашина. Без леплив остаток кога е отстранет. Зошто да изберете анти -шпионски заштитник на екранот : Со овој филм, вашиот екран ќе биде видлив само за лицата директно пред екранот, ги чува вашите лични, приватни и чувствителни информации скриени од странци.

Особините