.

Комплет за асортиман на асортиман на асортиман на затрупани 150 парчиња, цинк обложени прицврстувачи за мебел Хардвер сет навојни вметнат ореви во боја кодирани нав

Комплет за асортиман на асортиман на асортиман на затрупани 150 парчиња, цинк обложени прицврстувачи за мебел Хардвер сет навојни вметнат ореви

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Разновидна врска и прицврстување : Овој комплет за асортиман на орев навртки доаѓа со сврзувачки елементи за цинк M4/M5/M6/M8 цинк за да одговараат на различни работни парчиња, обезбедувајќи безбедно, сигурно и прилагодено решение за вашите специфични потреби Трајни и отпорни на 'рѓа : направени од висококвалитетен обоен цинк материјал, овие навојни вметнуваат ореви се фалат со услужен живот и се отпорни на корозија, што ги прави идеални за употреба во влажни или влажни околини. Погодна инсталација : Со 4 клучеви вклучени во сетот за хардвер за мебел, инсталацијата е брза и лесна, заштедувајќи ви вредни и напори. Преносни и организирани : Сите делови се уредно сортирани и спакувани во цврста пластика, овозможувајќи ви лесно да ги носите и пристапувате вашите ореви со кодирани во боја каде и да одите. Прилагодливи хардверски решенија : Овој комплет содржи широк спектар на различни видови на хардверски делови, што ви дава флексибилност да го изберете вистинскиот за вашиот специфичен проект, обезбедувајќи максимална ефикасност и погодност. Прирачник за производи. Прирачник за производи. Вовед : Воведување на нашиот комплет за асортиман на Rivet Nut - крајно решение за сите ваши потреби за прицврстување! Овој комплет е опремен со 150 цинк-позлатени сврзувачки елементи, вклучително и навојни вметнуваат ореви и хардвер за мебел, поставени во боја, кодирани ореви за забивање, ја прават инсталацијата брза и лесна, истовремено обезбедувајќи максимална јачина и издржливост за употреба во најразлични апликации, овој комплет е задолжителен за сите DIY ентузијаст или професионален Mechanicso добијте ги рацете на овој неверојатен сет денес и однесете го вашиот проект на следното ниво! Спецификации : 1.

Особините