.

Uxcell 5pcs M3 x 250mm Целосно навојна шипка 304 Не'рѓосувачки челик десен рака Долги завртки Теми што се користат за завртки во закачалки и U-завртки

Uxcell 5pcs M3 x 250mm Целосно навојна шипка 304 Не'рѓосувачки челик десен рака Долги завртки Теми што се користат за завртки

DEN 1137.60

Стока
Достапно е за нарачката

Изработено од 304 не'рѓосувачки челик, има карактеристики на добри перформанси на обработка, отпорност на корозија, отпорност на висока температура, не е лесна за оксидизација, висока цврстина, итн Целосно навојни шипки се широко применети во многу наврати. Во многу наврати. Изградба на автомобили, инженерство за електрична енергија. Нота : Двата краја на вратилото од не'рѓосувачки челик се малку деформирани како резултат на процесот на сечење и не се целосно заоблени. Можете да го полирате пред употреба. Се користи за прицврстување на склопување, завртка во навојни ореви или прислушувани дупки. Издвојување за завртки и стеги и закачалки и U-завртки. Тип : целосно навојна шипка; боја : сребрен тон; нишка Дија : М3. ; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Вкупна должина : 100мм / 3,93inch; Тема : Тема за десна рака; Тема за навој : 0,5мм. Изработено од 304 не'рѓосувачки челик, има карактеристики на добри перформанси на обработка, отпорност на корозија, отпорност на висока температура, не е лесна за оксидизација, висока цврстина, итн. Целосно навојни шипки се широко применети во многу наврати. Во многу наврати. Изградба на автомобили, инженерство за електрична енергија. Нота : Двата краја на вратилото од не'рѓосувачки челик се малку деформирани како резултат на процесот на сечење и не се целосно заоблени. Можете да го полирате пред употреба. Се користи за прицврстување на склопување, завртка во навојни ореви или прислушувани дупки. Издвојување за завртки и стеги и закачалки и U-завртки. Тип : целосно навојна шипка; боја : сребрен тон; нишка Дија : М3.

Особините